Jesteś tutaj:

„Mikołaj i dzieci” w Myśliwcu

DSC02556Teatr Lalek „Zaczarowany Świat” z Torunia gościł w naszym przedszkolu 09.12.2014 r. Niespodzianką dla dzieci był spektakl kukiełkowy pt.: „Mikołaj i dzieci”. Przedszkolaki bardzo się ucieszyły z ponownej wizyty aktorów z nową bajką o Mikołaju, bałwankach i piesku. Po przedstawieniu mogły uczestniczyć we wspólnych zabawach, jak również zobaczyć mikołajkowe lalki z różnych stron świata. Radości nie było końca.

Czytaj więcej: „Mikołaj i dzieci” w Myśliwcu

"PRZEDSZKOLAKI NA SPEKTAKLU"

DSC02085Kolejną wycieczką, która odbyła się 27.10.2014r., był wyjazd przedszkolaków  do Teatru Lalek "Zaczarowany Świat" w Toruniu na spektakl pt.: "Ala w Alulandii". Przedstawienie miało charakter edukacyjny i interaktywny. Bohaterka Ala, i niezwykły Alugator (kontener na puszki), w zabawny sposób przekazali dzieciom wiedzę na temat roli recyklingu we współczesnym świecie. W czasie spektaklu Ala uczy małych odbiorców zasad segregowania odpadów oraz informuje o tym, jak wykorzystuje się zużyte puszki, które mogą stać się nowymi, wspaniałymi przedmiotami. Dzieci były bardzo zainteresowane grą aktorską, brawom nie było końca.

Czytaj więcej: "PRZEDSZKOLAKI NA SPEKTAKLU"

Test

test strony