Jesteś tutaj:

Nabór dzieci do przedszkoli w Ryńsku i Myśliwcu - 2014

logo3

 

Stowarzyszenie „Nasza Gmina”  od 1 do 22 sierpnia prowadzi rekrutację do przedszkoli w Ryńsku i Myśliwcu prowadzonych w ramach projektu pt. „Zostań przedszkolakiem”.


Każde z przedszkoli przyjmie maksymalnie 22 dzieci w wieku 3-4 lat zamieszkujących teren gminy Wąbrzeźno.
W przypadku zgłoszenia większej liczby dzieci niż limit miejsc pierwszeństwo mają: dzieci z rodzin wielodzietnych, dzieci rodziców korzystających z opieki pomocy społecznej, dzieci pochodzące z rodzin bezrobotnych, dzieci rodziców niepełnosprawnych. Dzieci uczęszczające obecnie do przedszkola mają zapewnione w nim miejsce pod warunkiem złożenia przez rodziców deklaracji kontynuacji.

Przedszkola w Myśliwcu i Ryńsku są odpłatne 100,00 zł miesięcznie. Dla dzieci przewidziane są trzy posiłki dziennie tj. śniadanie, obiad i podwieczorek. Przedszkola są czynne 10 godzin dziennie.
Dzieci w przedszkolu mają zapewnioną opiekę i zajęcia prowadzone przez nauczyciela prowadzącego, pomoc nauczyciela, logopedę i nauczycieli języka angielskiego oraz rytmiki. W przedszkolach odbywają się spektakle teatralne i koncerty muzyczne dla dzieci i rodziców.

Praca nauczycieli będzie wspomagana i nadzorowana przez doradcę metodycznego.
W przedszkolach realizowana jest podstawa programowa. Jednym z priorytetów projektu jest współpraca z rodzicami, w związku z tym wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zapewnimy możliwość współtworzenia z nauczycielem scenariuszy wybranych zajęć oraz planowania imprez dla dzieci.

Zgłoszenia dzieci do przedszkoli będą przyjmowane od 1 sierpnia do 22 sierpnia 2014 r. w biurze projektu Myśliwiec 3; 87-200 Wąbrzeźno w godz. 7:30- 13:00 tel.: 514-963-976.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 

 

Kwestionariusz rekrutacyjny word pdf2
Deklaracja kontynuacji ZP
word pdf2
Regulamin rekrutacji   pdf2