Jesteś tutaj:

Wyjazd do teatru grupy z Ryńska

Loga UE

Plakat Rysk

W ramach projektu: „Cykl zajęć integracyjno-aktywizacyjnych dla osób wykluczonych społecznie w Ryńsku” 12 sierpnia 2022 r. został zorganizowany wyjazd do Torunia.
Po dotarciu na miejsce uczestnicy udali się na wspólny posiłek do Restauracji Mieszczańska znajdującej się na rynku staromiejskim. W dalszej kolejności uczestnicy udali się do Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki, gdzie o godz. 20:00 rozpoczął się komediowy spektakl teatralny pt. „Pikantni”. W rolach głównych wystąpili znani aktorzy: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan oraz Maurycy Popiel. Wszystkim podobał się wyjazd, który z pewnością zostanie
w pamięci na długo.

Czytaj więcej: Wyjazd do teatru grupy z Ryńska

Trwają spotkania w Ryńsku

Loga UE

image0000031

Od 1 kwietnia 2022 r. Stowarzyszenie „Nasza Gmina” rozpoczęło realizacje projektu: „Cykl zajęć integracyjno-aktywizacyjnych dla osób wykluczonych społecznie w Ryńsku”. Spotkania odbywają się regularnie, w każdy wtorek i czwartek w budynku Szkoły Podstawowej w Ryńsku. Osoby biorące udział w projekcie są aktywowani w różnych aspektach.

Celem projektu jest zwiększenie udziału społeczności - osób starszych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (w tym osób niepełnosprawnych) w życiu społecznym oraz zwiększenie ich aktywności społecznej. Ich aktywizacja, wsparcie procesu edukacyjnego oraz rozwoju kompetencji kluczowych.

Czytaj więcej: Trwają spotkania w Ryńsku

Rozpoczęcie Projektu w Ryńsku

Loga UE

Zdjcia RyskOd 1 kwietnia 2022 r. Stowarzyszenie „Nasza Gmina” rozpoczęło realizacje projektu: „Cykl zajęć integracyjno-aktywizacyjnych dla osób wykluczonych społecznie w Ryńsku”. Spotkania odbywają się regularnie, w każdy wtorek i czwartek w budynku Szkoły Podstawowej w Ryńsku.

Głównym celem jest zwiększenie udziału społeczności - osób starszych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (w tym osób niepełnosprawnych) w życiu społecznym oraz zwiększenie ich aktywności społecznej.

Czytaj więcej: Rozpoczęcie Projektu w Ryńsku

Nabór uczestników do projektu w Ryńsku

Loga UE

Plakat Rysk

Stowarzyszenie „Nasza Gmina” ogłasza nabór uczestników do projektu „Cykl zajęć integracyjno-aktywizacyjnych dla osób wykluczonych społecznie w Ryńsku”.

Inicjatywa skierowana jest do osób starszych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (w tym osób niepełnosprawnych), będących mieszkańcami terenu objętego LSR.

Spotkania odbywać się będą w 14-osobowych grupach, a uczestnictwo w cyklu zajęć będzie bezpłatne.

Szczegółowy sposób realizowania zajęć będzie dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników. Spotkania będą się odbywały kilka razy w tygodniu.

Czytaj więcej: Nabór uczestników do projektu w Ryńsku