Jesteś tutaj:

Zajęcia w klubie młodzieżowym w Jarantowicach

Loga UE

Stowarzyszenie "Nasza Gmina" prowadzi Klub młodzieżowy w Jarantowicach w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „GRAFIK” w Jarantowicach” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej: Zajęcia w klubie młodzieżowym w Jarantowicach

Nabór uczestników

Plakat JarantowiceStowarzyszenie "Nasza Gmina" ogłasza nabór uczetników do Klubu młodzieżowego w Jarantowicach prowadzonego w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „GRAFIK” w Jarantowicach” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Niezbędne dokumenty rekrutacyjne można pobrać poniżej, wypełnić i złożyć w Szkole Podstawowej w Jarantowicach lub w siedzibie Stowarzyszenia.

Czytaj więcej: Nabór uczestników