Jesteś tutaj:

Nabór uczestników

Plakat JarantowiceStowarzyszenie "Nasza Gmina" ogłasza nabór uczetników do Klubu młodzieżowego w Jarantowicach prowadzonego w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „GRAFIK” w Jarantowicach” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Niezbędne dokumenty rekrutacyjne można pobrać poniżej, wypełnić i złożyć w Szkole Podstawowej w Jarantowicach lub w siedzibie Stowarzyszenia.

 

 

 

Pliki do pobrania:

Regulamin rekrutacji - pdf2
Oświadczenie do Regulaminnu - pdf2
Deklaracja uczestnika projektu pdf2
Formularz rekrutacyjny - pdf2
Oświadczenie uczestnika - pdf2