Jesteś tutaj:

Zajęcia w klubie młodzieżowym w Myśliwcu

Loga UE

Stowarzyszenie "Nasza Gmina" prowadzi Klub młodzieżowy w Jarantowicach w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „EUREKA” w Myśliwcu” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej: Zajęcia w klubie młodzieżowym w Myśliwcu

Nabór uczestników

Plakat MyliwiecStowarzyszenie "Nasza Gmina" ogłasza nabór uczetników do Klubu młodzieżowego w Myśliwcu prowadzonego w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „EUREKA” w Myśliwcu” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Niezbędne dokumenty rekrutacyjne można pobrać poniżej, wypełnić i złożyć w Szkole Podstawowej w Myśliwcu lub w siedzibie Stowarzyszenia.

Czytaj więcej: Nabór uczestników