Jesteś tutaj:

Zajęcia w klubie młodzieżowym w Ryńsku

Loga UE

Stowarzyszenie "Nasza Gmina" prowadzi Klub młodzieżowy w Jarantowicach w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „Młodzi Odkrywcy” w Ryńsku” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej: Zajęcia w klubie młodzieżowym w Ryńsku

Nabór uczestników

Plakat RyskStowarzyszenie "Nasza Gmina" ogłasza nabór uczetników do Klubu młodzieżowego w Ryńsku prowadzonego w ramach projektu „Utworzenie i prowadzenie klubu młodzieżowego „Młodzi Odkrywcy” w Ryńsku” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Cel szczegółowy: Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Niezbędne dokumenty rekrutacyjne można pobrać poniżej, wypełnić i złożyć w Szkole Podstawowej w Ryńsku lub w siedzibie Stowarzyszenia.

Czytaj więcej: Nabór uczestników