Jesteś tutaj:

Przedszkole w Jarantowicach - grudzień

Mikoajki 2Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia 2019 roku nasze przedszkolaki również świętowały ten dzień. Od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, który co roku zwiastuje moment gdzie należy spojrzeć na buty czy aby nie pojawiły się w nich jakieś niespodzianki. W tym roku Mikołaj ukrył w przedszkolu list. Gdy dzieci go znalazły okazało się, że za nim udamy się do szatni musimy wykonać kilka zadań przygotowanych przez Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej: Przedszkole w Jarantowicach - grudzień

Przedszkole w Jarantowicach - listopad

Andrzejki 120 listopada 2019 roku mieliśmy możliwość obejrzeć występ aktorów z teatrzyku dla dzieci "Magik" z Białegostoku. Spektakl pt. "Kalosze szczęścia" okazał się bardzo pouczający, a zarazem wesoły, ponieważ uśmiech zagościł mnóstwo razy na buźkach naszych przedszkolaków. Po przedstawieniu nasze przedszkolaki już wiedzą, że nie liczy się tylko to czego my chcemy, ale również dobro innych.  Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Dlatego 25 listopada 2019 roku obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Były tańce, zabawy oraz wiele uśmiechu, którym cały dzień towarzyszyły nasi pluszowi przyjaciele.

Czytaj więcej: Przedszkole w Jarantowicach - listopad

Przedszkole w Jarantowicach - wrzesień i październik

dzie chopakaDnia 02 września 2019 roku w naszym przedszkolu witaliśmy dzielnych przedszkolaków. Pierwsze dni minęły nam bardzo szybko, pełne wrażeń i niezapomnianych chwil. Dzieci bardzo chętnie wdrażały się w życie grupy nawiązując nowe znajomości i pierwsze przyjaźnie. Pierwszą ważną uroczystością był „Dzień Przedszkolaka”, tego dnia każdy przedszkolak otrzymał medal. Dnia 23 września 2019 roku na zajęciach przywitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku.

Czytaj więcej: Przedszkole w Jarantowicach - wrzesień i październik

Nabór dzieci do Przedszkola w Jarantowicach

Loga moje

Stowarzyszenie „Nasza Gmina”

zaprasza Rodziców

do zapisania dzieci w wieku 3-6 lat

(w szczególnych przypadkach od 2,5 roku życia)

do nowo wybudowanego

Przedszkola w Jarantowicach w Gminie Ryńsk

w roku szkolnym 2019/2020

Czytaj więcej: Nabór dzieci do Przedszkola w Jarantowicach

Opis projektu "Prowadzenie zajęć przedszkolnych w Jarantowicach"

Loga moje

Wnioskodawcą w projekcie jest stowarzyszenie "Nasza Gmina", które będzie prowadziło przedszkole w Jarantowicach. Celem projektu jest utworzenie i utrzymanie 20 nowych miejsc wychowania przedszkolnego, podniesienie kwalifikacji zawodowych 2 nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz realizacja zajęć dodatkowych zwiększających szanse edukacyjne 43 dzieci do 31.08.2020. Zakres projektu obejmuje:
- Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego,
- Rozszerzenie oferty OWP o dodatkowe zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dzieci oraz wyrównujące deficyty,
- Doskonalenie umiejętności, kompetencji lub kwalifikacji zawodowych nauczycieli, niezbędnych do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Czytaj więcej: Opis projektu "Prowadzenie zajęć przedszkolnych w Jarantowicach"