Jesteś tutaj:

Drodzy Rodzice,

Drodzy Rodzice,

Stowarzyszenie „Nasza Gmina” nadal rozważa otwarcie punktów przedszkolnych, ale z uwagi na małe zainteresowanie decyzja ta zostaje przesunięta w czasie.

O ewentualnych zmianach, będziemy Państwa informować na bieżąco, za pośrednictwem strony internetowej oraz naszych placówek.

Prezes Stowarzyszenia

Drodzy Rodzice

Stowarzyszenie „Nasza Gmina” rozważa otwarcie punktów przedszkolnych nie wcześniej jak 25 maja br. Rozumiemy, że dla większości z Państwa jest to trudna decyzja.

Wykazujemy troskę o zdrowie swoje oraz najbliższych, a z drugiej strony wiemy, że powrót do „normalności” jest nieunikniony. Róbmy to rozważnie i bądźmy w tym ostrożni.
Jako Stowarzyszenie dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wytycznym Ministerstwa Zdrowia oraz Głównej Stacji Sanitarnej.

O podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie otwarcia punktów przedszkolnych, poinformujemy Państwa do końca następnego tygodnia za pośrednictwem strony internetowej oraz naszych placówek.

Prezes Stowarzyszenia

Przedszkole w Jarantowicach - styczeń

83058932 2604833216406542 5961656387736961024 nDnia 10 stycznia 2020 roku odbyła się wycieczka do Zielenia, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu, było to mobilne kino sferyczne. Oglądaliśmy film animowany pt. „Zaczarowana rafa”. Wycieczki stanowią jedną z ciekawszych form prowadzenia zajęć wychowawczo-dydaktycznych w przedszkolu, pozwalają, bowiem bezpośrednio obserwować rzeczy, zjawiska i sytuacje. Wycieczki umożliwiają także rozwijanie umiejętności społecznych.

Czytaj więcej: Przedszkole w Jarantowicach - styczeń

Przedszkole w Jarantowicach - grudzień

Mikoajki 2Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia 2019 roku nasze przedszkolaki również świętowały ten dzień. Od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, który co roku zwiastuje moment gdzie należy spojrzeć na buty czy aby nie pojawiły się w nich jakieś niespodzianki. W tym roku Mikołaj ukrył w przedszkolu list. Gdy dzieci go znalazły okazało się, że za nim udamy się do szatni musimy wykonać kilka zadań przygotowanych przez Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej: Przedszkole w Jarantowicach - grudzień

Przedszkole w Jarantowicach - listopad

Andrzejki 120 listopada 2019 roku mieliśmy możliwość obejrzeć występ aktorów z teatrzyku dla dzieci "Magik" z Białegostoku. Spektakl pt. "Kalosze szczęścia" okazał się bardzo pouczający, a zarazem wesoły, ponieważ uśmiech zagościł mnóstwo razy na buźkach naszych przedszkolaków. Po przedstawieniu nasze przedszkolaki już wiedzą, że nie liczy się tylko to czego my chcemy, ale również dobro innych.  Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką. Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Dlatego 25 listopada 2019 roku obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Były tańce, zabawy oraz wiele uśmiechu, którym cały dzień towarzyszyły nasi pluszowi przyjaciele.

Czytaj więcej: Przedszkole w Jarantowicach - listopad