Jesteś tutaj:

Listopad i grudzień u „Pszczółek”

dinozaur zdj 38 listopada 2018 roku odbył się jeden z najważniejszych dni dla naszych „Pszczółek”, czyli „Pasowanie na przedszkolaka”. Był to pierwszy debiut dzieci, które w tym roku przyszły do naszego przedszkola. Wszystkie z wielkim podekscytowaniem mówiły wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. W ten sposób mogły pokazać najbliższym, czego dotychczas udało się im nauczyć.

26 listopada 2018 roku świętowaliśmy wspólnie „Dzień Pluszowego Misia”. Wszystkie dzieci przyniosły ze sobą swoją ukochaną „misiową” przytulankę. Zorganizowany został również konkurs na” Przebranie dla Pluszowego Misia”.

Czytaj więcej: Listopad i grudzień u „Pszczółek”

Wrzesień i październik u „Pszczółek”

zdj 1Witamy w przedszkolu, wesołym przedszkolu,
Dzień dobry Julko, Maju, Karolu,
Cieszymy się bardzo, że jesteście z nami,
Bo tutaj każdy się uczy i bawi,
Razem spędzać będziemy radosne momenty,
By przedszkolak zawsze chodził uśmiechnięty,
Nasze przedszkole to mała rodzinka.
Na twarzy każdej pszczółki, uśmiechnięta minka.

Czytaj więcej: Wrzesień i październik u „Pszczółek”

Świąteczny czas u „Pszczółek”

zdjecie 1Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny i niepowtarzalny dla dzieci jak i dorosłych. W przedszkolu są to również bardzo wyjątkowe chwile. Nasze przedszkolaki z ogromną radością wykonywały dekoracje, prace plastyczne oraz ubierały choinkę, by przygotować salę do odwiedzin bardzo wyczekiwanego gościa Świętego Mikołaja, który zaszczycił nas swoją obecnością 6 grudnia.

Czytaj więcej: Świąteczny czas u „Pszczółek”

„PSZCZÓŁKI” na smerfnym przedstawieniu

112 stycznia 2018 roku nasze przedszkolaki zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej w Jarantowicach na przedstawienie, w którym bohaterami były doskonale znane wszystkim dzieciom i dorosłym „Smerfy”. Aktorami spektaklu byli rodzice uczniów oraz Pani Dyrektor. Piękna dekoracja, stroje, muzyka oraz masa dobrego humoru zachwyciła wszystkie dzieci, dzięki temu miło spędziły czas.

Czytaj więcej: „PSZCZÓŁKI” na smerfnym przedstawieniu

„Pszczółki” w teatrze

zdj.1Przedszkolaki 29 listopada wyruszyły autokarem do Grudziądzkiego Centrum Kultury Teatr na spektakl Teatru Wędrownego „DREPTACZEK” pt. „Jaś i Małgosia”. Dzieci były tego dnia bardzo podekscytowane. Nie mogły doczekać się jazdy autokarem oraz dotarcia na miejsce. Świetna gra aktorów oraz efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że „Pszczółki” z wielkim zaciekawieniem obserwowały przygody Jasia i Małgosi. Po spektaklu miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz obejrzenia pacynek, które brały udział w przedstawieniu.

Czytaj więcej: „Pszczółki” w teatrze