Jesteś tutaj:

Świąteczny czas u „Pszczółek”

zdjecie 1Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny i niepowtarzalny dla dzieci jak i dorosłych. W przedszkolu są to również bardzo wyjątkowe chwile. Nasze przedszkolaki z ogromną radością wykonywały dekoracje, prace plastyczne oraz ubierały choinkę, by przygotować salę do odwiedzin bardzo wyczekiwanego gościa Świętego Mikołaja, który zaszczycił nas swoją obecnością 6 grudnia. 7 grudnia 2017 roku odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe. „Pszczółki” z rodzicami w świątecznej atmosferze, stworzyły piękne lampiony, bombki oraz kartki.

21 grudnia 2017 roku na dzieci czekała wielka niespodzianka. Gwiazdor zostawił w przedszkolu swój wielki worek świąteczny wraz z życzeniami, w którym na dzieci czekały piękne prezenty. Przedszkolaki chętnie kolędowały oraz składały sobie życzenia. Przygotowały również dla rodziców świąteczne upominki. Grudzień był dla „Pszczółek” bardzo miło spędzonym czasem.

zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie 11