Jesteś tutaj:

Listopad i grudzień u „Pszczółek”

dinozaur zdj 38 listopada 2018 roku odbył się jeden z najważniejszych dni dla naszych „Pszczółek”, czyli „Pasowanie na przedszkolaka”. Był to pierwszy debiut dzieci, które w tym roku przyszły do naszego przedszkola. Wszystkie z wielkim podekscytowaniem mówiły wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. W ten sposób mogły pokazać najbliższym, czego dotychczas udało się im nauczyć.

26 listopada 2018 roku świętowaliśmy wspólnie „Dzień Pluszowego Misia”. Wszystkie dzieci przyniosły ze sobą swoją ukochaną „misiową” przytulankę. Zorganizowany został również konkurs na” Przebranie dla Pluszowego Misia”. Wszystkie przedszkolaki dostały dyplomy i słodkie upominki, najciekawsze prace zostały nagrodzone. Na wszystkich czekały również konkurencje i taneczne zabawy.

W dniach 27-29 listopada 2018 roku odbywały się u nas zajęcia dotyczące „Życia dinozaurów”, które okazały się dla dzieci jednymi z najciekawszych. Poznawaliśmy ich nazwy, opisywaliśmy wygląd oraz warunki życia. Przedszkolaki stworzyły wspólnie wielki szkielet „Tyranozaura”.

3 grudnia 2018 roku zaczęliśmy przygotowania przedświąteczne, przedszkolaki chętnie przygotowywały dekoracje oraz z wielką radością ubierały choinkę przy świątecznych piosenkach.

6 grudnia 2018 roku nasze „Pszczółki odwiedził niezwykły, bardzo oczekiwany gość Święty Mikołaj. Specjalnie dla Mikołaja przygotowaliśmy piosenkę, kolorowe rysunki oraz książeczkę w której dzieci narysowały swoje wymarzone prezenty, które chciałyby dostać. Mogły również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

19 grudnia 2018 roku w naszym przedszkolu odbędzie się występ” Bożonarodzeniowy” przygotowany przez przedszkolaków dla rodziców. Dzieci tego dnia zamienią się w Śnieżynki, Bałwana, Mikołaja, Pierwszą Gwiazdkę, Panią Zimę oraz Nowy Rok. Zakończony on zostanie warsztatami podczas, których będziemy tworzyć własne ozdobne stroiki świąteczny. Będzie to dzień pełen magii i wspólnego kolędowania.

pluszowy mis zdj 2 pasowanie zdj 1 mikoaj zdj 4 dinozaur zdj 3