Jesteś tutaj:

Dzień Pluszowego Misia w grupie „Pszczółki”

art.Dzie Pluszowego Misia 1Miękki, puchaty i taki z łatką.25 listopadaswoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tego dnia prawie każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy piękny i wyjątkowy. Towarzyszyły nam podczas zajęć i wspólnych zabaw. Dzieci dostały od Misia paczkę, w której były zagadki oraz słodka niespodzianka. Każdy przedszkolak chętnie przedstawił swojego misia. Następnie dzieci wzięły udział wraz z misiami w zabawach ruchowych przy muzyce. Również gimnastyka z misiem dała dzieciom wiele radości. Na koniec była wspólna fotografia z misiami oraz słodki poczęstunek. Spotkanie dostarczyło wszystkim wiele miłych wrażeń.

art.Dzie Pluszowego Misia art.Dzie Pluszowego Misia 4 art.Dzie Pluszowego Misia 5 art.Dzie Pluszowego Misia 1