Jesteś tutaj:

Spotkanie Świąteczne w grupie „Pszczółki”

art.JasekaDnia 16 grudnia 2016 r. dzieci z grupy „Pszczółki” w Przedszkolu w Myśliwcu prezentowały swoim rodzicom wierszyki, piosenki i tańce o tematyce zimowej nawiązującej do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Głównym celem tej uroczystości było wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Dzieci opanowały tremę i wspaniale występowały przed publicznością.

Przedstawienie było wyjątkowe, scena wypełniona była Śnieżynkami, które prezentowały wiersze, tańce, śpiewy. Po fantastycznych występach przyszedł czas na gościa specjalnego. Dzieci odwiedził Gwiazdor z workami pełnymi prezentów.  Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał upominek oraz miał możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z Gwiazdorem.

 

art.Jaseka 1 art.Jaseka 2 art.Jaseka 3 art.Jaseka 4 art.Jaseka 6