Jesteś tutaj:

Pasowanie na Przedszkolaka w Myśliwcu

DSC 091617 listopada 2017 roku w przedszkolu w Myśliwcu odbyła się uroczystość pod nazwą „Pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci z grupy „Biedronki” i „Pszczółki” dzielnie przygotowywały się do części artystycznej. Wśród obecnych gości była Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Myśliwcu Marzena Prusakowska. Dzieci przygotowywały program składający się z wielu piosenek i wierszyków. Aby pasowanie mogło nastąpić, każde dziecko musiało również wykonać zadania.

 

 

Oczywiście egzamin zaliczyły wszystkie dzieci. Dzieci umieściły również na tablicy z przyrzeczeniami odcisk swojego paluszka. Po tym wydarzeniu przyszedł czas na pasowanie. W prezencie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki z bajkami. Od tej pory do przedszkola przychodzą już przedszkolaki.

DSC 0896 DSC 0898 DSC 0915 DSC 0953