Jesteś tutaj:

Wieści z Myśliwca

do gminnych wieciDnia 03.09.2018 r. w naszym przedszkolu witaliśmy dzielnych przedszkolaków. Pierwsze dni minęły nam bardzo szybko, pełne wrażeń i niezapomnianych chwil. Pierwsza ważna uroczystość „Dzień przedszkolaka” odbyła się 20.09.2018r. W tym dniu dzieci z grup: „Sowy”, „Pszczółki” i „Biedronki” otrzymały drobny upominek. Tego dnia było również mnóstwo atrakcji i zabaw, a co najważniejsze uśmiech na twarzach dzieci. Następnego dnia zawitała do nas „Pani Jesień”, która przyniosła wiele atrakcji dla dzieci oraz troszkę smakołyków.

Dnia 15.10.2018r. gościliśmy teatr „Zaczarowany świat lalek” z Torunia, dzieci miały okazję oglądać spektakl pt. „Ostatnie drzewo”. Po przedstawieniu udaliśmy się w okolice przedszkola, aby wspólnie posadzić drzewa. Ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu było „Pasowanie na przedszkolaka” najmłodszej grupy „Sowy”, które odbyło się 30.10.2018 r. W tym dniu od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęła się od występów dzieci, mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce i wierszyki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

do gminnych wieci gminne