Jesteś tutaj:

Spotkanie Wigilijne u Muchomorków

DSC 1073W dniu 21 grudnia 2016 roku w naszym przedszkolu  odbyło się  spotkanie wigilijne. W nastrojowej scenerii Muchomorki odegrały wydarzenia Betlejemskiej Nocy w obecności zaproszonych gości, Pana Wójta Władysława Łukasika, oraz rodziców. Prezentując swoje umiejętności recytatorskie i wokalne mali artyści z dużym zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role - Maryję, Józefa, trzech króli, pasterzy, aniołów, dzieci odwiedzających małego Jezuska oraz zwierzątek czy choineczek. Recytowane teksty były przeplatane śpiewem kolęd i pastorałek. Występ wprowadził wszystkich  w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a talenty dzieci nagrodzono gromkimi brawami. Nieco później na przedszkolaków czekała wspaniała niespodzianka od samego Świętego Mikołaja, który to osobiście postanowił rozdać dzieciom podarki.

DSC 1076 DSC 1112 DSC 1186 DSC 1073