Jesteś tutaj:

Dzień Babci i Dziadka u Muchomorków

Dzie babci i DziadkaZimno, mroźno, ale w serduszkach Muchomorków bardzo gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. W tym roku nasze pociechy chciały się podzielić radością z przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia, dlatego też odegrały dla swoich dziadków wydarzenia Betlejemskiej Nocy. Po występach nie zabrakło również wierszyka dla babci, piosenki dla dziadka oraz głośno odśpiewanego 100 lat. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich. Przedszkolaki  dla swoich dziadków przygotowały również laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane:  muchę dla dziadka oraz naszyjnik dla babci. Szczęścia i radości było, co nie miara, a to dopiero początek świętowania, gdyż dziadkowie mogli wspólnie powrócić do czasów swojej młodości i przybliżyć ją wnukom poprzez karaoke, które było uwieńczeniem ich święta.

Dzie Dzie Babci i Dziadka 2 Dzie babci i Dziadka 3 Dzie babci i Dziadka