Jesteś tutaj:

Grudzień u Muchomorków

mikoajki6 grudnia 2017 roku obchodziliśmy w przedszkolu „Mikołajki”. Wszyscy w tym dniu ubrani byli na czerwono-mikołajowo. Pojawiły się również czapki mikołaja. Tego dnia odbyło się wspólne ubieranie choinki. Każdy symbolicznie zawiesił na gałązce swoją bombkę. Na koniec dnia dzieci otrzymały mikołajkowe upominki. Radość ich wyczekiwania była nie do opisania.

 

mikolajki1 mikolajki mikoajki

W piętek 22 grudnia 2017 roku w przedszkolu miała miejsce uroczystość wigilijna. Dzieci odświętnie ubrane przełamali się opłatkiem składając sobie przy tym życzenia, zasiedli do wspólnego kolędowali. Przedszkole odwiedził również Gwiazdor, na którego dzieci czekały z utęsknieniem, Przedszkolaki przywitały Go gromkimi brawami oraz specjalnie przygotowaną piosenką oraz tańcem. Gwiazdor wręczył każdemu dziecku prezent. Na koniec obiecał, że ponownie odwiedzi wszystkich za rok.

wigilia wigilia1 wigilia2 wigilia4