Jesteś tutaj:

Styczeń już za nami

dz. babciGrupę Muchomorków 18.01.2018 r. odwiedziła Firma Edukacyjna PIANO Foto-Mono Kwidzyn, którzy zaserwowali naszym przedszkolakom teatrzyk kukiełkowy pt. „Trzy świnki”. Dzieci z zaciekawieniem śledzili losy bohaterów. Momentem grozy w całym spektaklu był groźny wilk, który wzbudził u najmłodszych niemałe emocje. Całe widowisko dzieci nagrodzili gromkimi brawami. W naszym przedszkolu babcia i dziadek swoje święto obchodzili 26.01.2018 r. Kiedy całe przedszkole zapełniło się naszymi honorowymi gośćmi dzieci zaczęły swoje przedstawienie. Każdy miał swój mały wkład w cały występ: wiersze, piosenki, życzenia. Dzieci były bardzo podekscytowane całą uroczystością i starał się wypaść przed swoimi najbliższymi najlepiej jak potrafią. Na koniec każdy przedszkolak dał swoim dziadkom wspaniałe prezenty, które przygotowywaliśmy wspólnie w przedszkolu. Był czas na poczęstunek oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia.

dz. babci1 teatrzyk teatrzyk1 teatrzyk2