Jesteś tutaj:

Grudzień u „Sówek”

Grudzie u Swek2Grudzień w naszym Przedszkolu upływa pod hasłem „w oczekiwaniu na święta”. 6 grudnia 2018 roku „Sówki” świętowały Mikołajki. Tego dnia czas mijał bardzo szybko, ale przyjemnie. Kolorem podkreślającym znaczenie tego wydarzenia był kolor czerwony, który dominował w strojach wszystkich uczestników. Nie zabrakło, także piosenek i pastorałek, dzięki którym mieliśmy okazję poczuć magię nadchodzących Świat Bożego Narodzenia. Gry i zabawy okazały się atrakcyjniejsze niż zwykle, prawdopodobnie ze względy na mikołajowe czapki, przez które każdy przedszkolak mógł wcielić się w pomocnika Mikołaja. Bardzo dużo radości przyniosło dzieciom strojenie naszej choinki, gdyż samodzielnie wykonały łańcuchy, które na niej umieściliśmy. Jednak największą atrakcją okazały się prezenty zostawione przez mikołaja w bucikach przedszkolaków. Był to dzień pełen uśmiechu i radości.

Grudzie u Swek1 Grudzie u Swek2 Grudzie u Swek3