Jesteś tutaj:

Dzień Dziecka w Myśliwcu

1Tradycyjny Dzień Dziecka w przedszkolu to za każdym razem wielkie, radosne święto. Tak było i w tym roku w przedszkolu w Myśliwcu. 30 maja b.r. maluchy uczestniczyły w wielu zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. Były wesołe piosenki, zabawy na placu przedszkolnym, zabawy plastyczne w sali, czy wreszcie słodki poczęstunek, podczas którego największym zainteresowaniem cieszyła się galaretka z truskawkami. Panie przygotowały też dla dzieci pokaz dużych baniek mydlanych, który wywołał u przedszkolaków tak wielkie emocje, że ich radosne okrzyki słychać było w całej okolicy.

Mimo, iż pogoda w ostatnim czasie niezbyt nas rozpieszczała, to jednak tego dnia była dla nas bardzo łaskawa i pozwoliła na zorganizowanie wszystkich atrakcji zarówno w sali jak i na placu przedszkolnym, gdzie maluchy nie tylko dobrze się bawiły, ale również korzystały z promyków majowego słońca. W tym wyjątkowym dniu na Biedronki dzięki uprzejmości rodziców i wójta gminy czekały również małe prezenty- niespodzianki. Mamy nadzieję, że uroczystość z okazji „Dnia Dziecka” pozostawiła wśród małych uczestników zabaw - na długo - miłe wrażenia.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13