Jesteś tutaj:

Misie w Myśliwcu

46513487 1963559710378699 8893079203432366080 n23.11.2018 r. wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoim ulubionym misiem. To on w przedszkolu miał swoje święto. W tym dniu dzieci składały życzenia misiom, wspólnie z nimi się bawiły i tańczyły. Nie zabrakło też drobnego upominku dla każdego dziecka w postaci zawieszki do plecaka w kształcie misia a także odznaki z okazji Dnia Pluszowego Misia. Zabawie towarzyszył uśmiech na twarzach dzieci i radość z spędzonego całego dnia ze swoim ulubionym misiem obok siebie w przedszkolu.
Andrzejki w tym roku przypadły nam 3 grudnia. Tego dnia czekało nas mnóstwo tajemniczych zabaw, wróżby, taniec a na końcu słodki poczęstunek.

Czytaj więcej: Misie w Myśliwcu

Wieści z Myśliwca

do gminnych wieciDnia 03.09.2018 r. w naszym przedszkolu witaliśmy dzielnych przedszkolaków. Pierwsze dni minęły nam bardzo szybko, pełne wrażeń i niezapomnianych chwil. Pierwsza ważna uroczystość „Dzień przedszkolaka” odbyła się 20.09.2018r. W tym dniu dzieci z grup: „Sowy”, „Pszczółki” i „Biedronki” otrzymały drobny upominek. Tego dnia było również mnóstwo atrakcji i zabaw, a co najważniejsze uśmiech na twarzach dzieci. Następnego dnia zawitała do nas „Pani Jesień”, która przyniosła wiele atrakcji dla dzieci oraz troszkę smakołyków.

Czytaj więcej: Wieści z Myśliwca

Bal Karnawałowy

bal karnawaowy69 lutego 2018 r. w Przedszkolu w Myśliwcu od rana panował radosny nastrój. Dzieci miały okazję przyjść w przygotowanych przez rodziców pięknych, bajkowych strojach by bawić się w przebraniach na balu karnawałowym. I tak wszystkie grupy: Pszczółki, Biedronki i Misie bawiły się zimowej scenerii przy muzyce, tańczyły w parach, kółeczkach. Tworzyły pociągi, wężyki, brały udział w konkurencjach i zadaniach do wykonania. Wesoła i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do wspólnej zabawy. Były też pamiątkowe fotografie i słodki poczęstunek. Co to był za bal!

Czytaj więcej: Bal Karnawałowy

Maski Karnawałowe

maski77 lutego 2018 r. wszystkie dzieci z Przedszkola w Myśliwcu zebrały się w jednej sali, aby wspólnie zrobić maski karnawałowe. Przedszkolaki miały okazję stworzyć piękne maski, które przyozdabiały brokatami, piórkami, koralikami oraz innymi materiałami plastycznymi. 

 

 

 

Czytaj więcej: Maski Karnawałowe

Dzień babci i dziadka

20180202 1210192 lutego 2018 r. w Przedszkolu w Myśliwcu w grupie Misie została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie cztero i pięciolatków. Dzieci przygotowały dla nich przedstawienie, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Po przedstawieniu dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom laurki oraz drobne upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Czytaj więcej: Dzień babci i dziadka